Флористична піна куля OASIS® IDEAL
Форма – куля (сфера)
Діаметр 9 см
Флористична піна у формі кулі OASIS® IDEAL використовується для формування флористичних композицій у формі сфери або напівсфери. Вже готова форма дозволяє економити час створення композиції.
Флористична піна шар OASIS® IDEAL ще при виробництві насичується спеціальними підживленнями для зрізаних квітів. Саме тому використання OASIS® IDEAL дає гарантію максимальної стійкості квітів у композиції.
Переваги використання флористичної піни OASIS® IDEAL у формі кулі
- Найвища якість флористичної губки лідера ринку товарів для флористики – Smithers Oasis
- Готова форма сфери економить час на створення композиції
- Готова форма економить витрати (вирізати з цегли коштуватиме дорожче)
- Швидкість замочування
- Мінімальні втрати вологи
- Флористична піна вже насичена підживленням для зрізаних квітів
- Має нейтральний рівень рН, не залишає опіків на стеблах
- Легкість у роботі
Флористична піна шар OASIS® IDEAL має середню щільність самої губки, що дозволяє формувати композицію як з рослин з ніжними стеблами, так і деревоподібними.
Використовуючи флористичну губку OASIS® IDEAL у формі сфери або напівсфери, Ви можете створити елегантну прикрасу столу або каміна, підвісити флористичну композицію над гостями або встановити високі вази вздовж зони відпочинку. Як би ви не застосували дану заготовину з піафлору, Ви отримаєте незвичайну декорацію столу чи приміщення.
Рекомендації щодо роботи з флористичною піною у формі кулі OASIS® IDEAL
- Використовуйте у композиції зрізані квіти та інший рослинний матеріал із короткими стеблами. Підріз стебел здійснюйте лише гострим флористичним ножем, наприклад ось таким – Ніж флористичний OASIS FLORIST KNIFE.
- Як контейнер, підставку чи основу під композицію можна використовувати спеціальні пластикові піддони. Їх можна вибрати та купити у розділі – Плошки з флористичною піною та без.
- Флористичну піну у формі кулі або півсфери необхідно кріпити до плошки, вази або контейнера. Найкраще для цього підійде анкор стрічка OASIS ® Anchor.