Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Підкормки, консерванти та спреї для зрізаних квітів
Підкормки, консерванти та спреї для зрізаних квітів

Головним завданням застосування консервантів та підкормок для зрізаних квітів, використання засобів, що їх реанімують, застосування спреїв для букетів та використання дезінфекційних засобів у флористиці є - збільшення терміну життя зрізаних квітів та інших рослинних матеріалів. Весь цей список спеціальних засобів можна об'єднати в містку групу -...

Головним завданням застосування консервантів та підкормок для зрізаних квітів, використання засобів, що їх реанімують, застосування спреїв для букетів та використання дезінфекційних засобів у флористиці є - збільшення терміну життя зрізаних квітів та інших рослинних матеріалів. Весь цей список спеціальних засобів можна об'єднати в містку групу - хімія для зрізаних кольорів.

Іноді флористи узагальнюють, називаючи всі ці кошти, одним словом, Кризал, але це зовсім не так. Хоча всі ці засоби виконують одну і ту ж саму мету, кожне з них діє по-особливому. Ось небагато інформації про це.

 

Як працює консервант для зрізаних квітів?

 

Консерванти для квітів, як зрозуміло із самої назви, консервують рослину, підтримують її сонний стан і зупиняють процес розкриття бутонів.

До складу консервантів входять:

 

 • речовини, що консервують квіти;
 • підкислюючі елементи, що знижують рівень кислотності води;
 • невелика кількість поживних речовин;
 • біоциди, що пригнічують утворення шкідливих бактерій.

 

Як працює підкормка для зрізаних квітів?

 

Зрізаючи рослину, ми позбавляємо її поживних речовин та природних стабілізаторів росту. Підживлення для зрізаних квітів використовується для того, щоб процес розвитку рослини був максимально наближений до природного. Вони дозволяють розкрити максимальний природний потенціал рослини у неприродних для останніх умов.

Точний рецепт складу підкормки для квітів виробник тримає в таємниці, відомо лише те, що в них точно є:

 

 • речовини, що підвищують стійкість рослин;
 • мікроелементи для бурхливого цвітіння;
 • фітогормони для стимуляції зростання;
 • пом'якшувачі води, які допомагають квітам ефективно вбирати вологу;
 • регулятори кислотності.

 

Навіщо потрібен реаніматор для зрізаних квітів?

 

Це дуже важливий засіб для догляду за зрізаними квітами. Основна дія реаніматора Floralife® Quick Dip полягає у покращенні гідратації рослин, підвищенні їхньої здатності поглинати воду. Це відбувається шляхом прочищення стебел квітів на клітинному рівні.

 

Ще два види хімії для зрізаних квітів, які продовжують термін життя зрізу, це флористичні дезінфектори та спреї для готових букетів. Перші дозволяють зменшити розвиток бактерій на квітах, у вазах, робочих поверхнях та інструменті, що сприяє здоровому життю зрізаних квітів. А спреї для букетів запобігають випару вологи з композицій і букетів, вже після того, як Ви віддали їх клієнту. Шляхом цього Ваші готові роботи залишаються свіжими набагато довше.

 

Що можна купити для догляду за квітами на Flor Bazar?

 

Інтернет-магазин для флористів Flor Bazar пропонує своїм покупцям тільки якісну продукцію для догляду за зрізаними квітами від світових лідерів у цій галузі:

 

 • Нідерландської компанії Chrysal (Кризал)
 • Американського виробника Smithers Oasis, торгова марка – Floralife®.

 

У нас Ви можете купити весь спектр хімії для зрізаних квітів, яка торкається кожного етапу життєвого циклу зрізаної рослини: починаючи від реанімації після сухого транспортування, зберігання в холодильних камерах і поза ними, передпродажної підготовки, тобто насичення рослин поживними речовинами, закінчуючи захистом квітів після того, як їх купили.

 

Якщо Вам важко визначити, що саме вам потрібно купити: підкормку для зрізаних квітів або консервант, якщо у Вас виникають питання про те, що купити пакетики кризала або підкормку для зрізаних квітів у відерці, якщо Ви не можете визначитися який спрей краще Chrysal Prof Glory або Floralife® Finishing Touch, просто зателефонуйте нам. Консультанти інтернет-магазину Flor Bazar допоможуть грамотно підібрати засіб для тривалого зберігання зрізаних квітів, необхідний саме Вам, допоможуть оформити замовлення, а служби доставлення оперативно привезуть його в зручне місце в Україні.

Ще
на сторінці
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів