Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Інструменти флориста

Майстерність та наявність якісних інструментів флориста відрізняє професіонала від аматора. Ми пропонуємо must have-девайси для роботи з квітами – створення букетів, флористичних композицій та об'єктів.

 

Основний флористичний інструмент: ніж, секатор та ножиці

 

У роботі з квітами знадобляться ніж флориста, секатор та ножиці. Які функції викону...

Майстерність та наявність якісних інструментів флориста відрізняє професіонала від аматора. Ми пропонуємо must have-девайси для роботи з квітами – створення букетів, флористичних композицій та об'єктів.

 

Основний флористичний інструмент: ніж, секатор та ножиці

 

У роботі з квітами знадобляться ніж флориста, секатор та ножиці. Які функції виконує кожен із інструментів:

 

 • Флористичний ніж - універсальний пристрій. Він ріже стебла будь-якої товщини та твердості. В асортименті – класичні та складні моделі ножів для флориста.
 • Секатор для квітів – з його допомогою легко зробити ідеально рівний зріз. Інструмент ергономічний, зручний та надійний.
 • Ножиці для стрічок та упаковки рівно і легко ріжуть папір, плівку, шовк та інший «капризний» матеріал.

 

Перш ніж купити флористичний секатор та інший ріжучий інструмент, зверніть увагу на ручку. Є позиції з прогумованими ручками: такий інструмент точно не вислизне навіть при роботі вологими руками.

 

Інші інструменти для флориста

 

Професіонали використовують очищувачі шипів та листя, щоб підвищити швидкість та якість роботи. При складанні квіткових композицій та декоруванні застосовують термопістолети для надійної фіксації прикрас та матеріалів.

 

Круглогубці та кусачки необхідні під час роботи з дротом. Важливо: не можна використовувати секатор для флористики з цією метою. В іншому випадку лезо швидко прийде в непридатність.

 

Бонсайні ножиці незамінні при складанні букетів із квітів з витонченими стеблами (еустоми, альстромерії, орхідеї). Таким різальним інструментом зручно користуватися при складанні ікебани.

 

Сумки для інструментів флориста

 

Робота флориста - тандем вправності та творчого мислення. Щоб процес приносив задоволення, радимо поясну сумку для флористичних інструментів. Найкращі флористи світу використовують у роботі подібні моделі.

 

Органайзер з м'якої та щільної шкіри з безліччю кишень під прилади – ексклюзивна розробка Flor Bazar. Перед тим як надійти у продаж, сумку тестували флористи. Модель пройшла три етапи удосконалень. В результаті професіонали отримали ергономічний, стильний та довговічний поясний органайзер флориста – гарний презент собі, колезі чи близькій людині.

 

Виробники професійного флористичного інструменту

 

В інтернет-магазині Flor Bazar представлений тільки професійний флористичний інструмент від перевірених часом виробників:

 

 • Smithers-Oasis. Німецька компанія, яка спеціалізується виключно на продукції для флористів. Всі леза створені з високовуглецевої сталі, що не вимагають частих заточок. Ріжучі аксесуари оснащені жовтими рукоятками, що дозволяє швидко знайти ніж або секатор флориста у творчому безладді.
 • ARS, Sakagen. Інструмент від японських виробників зарекомендував себе як легкий, надгострий та багатофункціональний. Товари з яскравим дизайном, естетично виглядають на фотографіях – бонус при просуванні послуг флориста у соцмережах.
 • Fiskars. Фінська компанія випускає товари з лезом, які проходять лазерне заточування, що спрощує роботу зі стеблами будь-якої товщини та структури. Даний інструмент флориста виконаний з високовуглецевої сталі, що забезпечує міцність та довговічність.

 

На сайті Ви можете купити виключно оригінальну продукцію: інструмент "Oasis", "Fiskars", "Sakagen" та "ARS" для роботи з квітами та декором. Подаруйте собі можливість працювати зручним та якісним інструментом флориста – ви цього варті.

 

Ще
на сторінці
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів