Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Флористичний дріт
Флористичний дріт

Створення красивих квіткових композицій неможливе без додаткових матеріалів та інструментів. Одним із таких матеріалів є флористичний дріт. Він є засобом кріплення, декоративним елементом, застосовується для подовження або ремонту стебла рослини. Також його використовують при створенні букетів, віночків та інших флористичних об'єктів.

 

Завдяки ...

Створення красивих квіткових композицій неможливе без додаткових матеріалів та інструментів. Одним із таких матеріалів є флористичний дріт. Він є засобом кріплення, декоративним елементом, застосовується для подовження або ремонту стебла рослини. Також його використовують при створенні букетів, віночків та інших флористичних об'єктів.

 

Завдяки своїй гнучкості, матеріал може застосовуватись у різних конструкціях, легко приймаючи необхідну форму. Незважаючи на податливість, дріт є дуже міцним і може бути надійним каркасом для квіткових композицій.

 

В інтернет-магазині Flor Bazar представлено кілька різновидів дроту для квітів. Вони відрізняються розміром, товщиною, кольором та сферою застосування. Наші консультанти допоможуть підібрати матеріал, що підходить вашому виробу.

 

Види дроту для флористики

 

Виходячи з мети застосування, у нас Ви можете купити такі види флористичного дроту:

 

 • Герберний. Його вигадали для зміцнення стебла гербери, тому він і має таку назву. Оскільки квітка гербери велика, стебло іноді може пошкоджуватися від ваги. Щоб полегшити застосування крихких квітів у букетах та композиціях, а також реанімувати у разі пошкоджень стебла, застосовують герберний дріт. Товщина виробу варіюється від 0,5 до 1,2 мм. Довжина – 40 см. Легко гнеться та добре тримає форму. Підходящий дріт для флористичних каркасів.
 • Дріт-бульйонка. Тоненька як ниточка, еластична, має хвилясту структуру. Реалізується намотаною на котушку. Незважаючи на товщину 0,3 мм, це досить міцний матеріал. Відмінною рисою є те, що матеріал добре тягнеться. Прекрасно підходить для з'єднання квітів та інших елементів декору в єдине ціле. У каталозі бульйонка для флористики представлена ​​в декількох кольорах.
 • Дріт у паперовій обмотці. Має довжину 205м, товщину 0,4мм, зібрана на бобіну. Прекрасно підійде для плетіння декоративних елементів, з'єднання квітів у букети та технічних кріплень.
 • Декоративний круглий дріт товщиною 2 мм. Виготовлений ​​з алюмінію, легко гнеться та не втрачає форму. Надійний кріпіжний матеріал. Має гарний естетичний вигляд, тому може бути самостійним елементом декору.

 

У нашому інтернет-магазині можна підібрати потрібний колір дроту. Найчастіше для технічного використання флористи вибирають зелений дріт для квітів. Інші кольори дроту добре впишуться у флористичну композицію як декоративний елемент.

 

Як вибрати дріт для квітів

 

Перш ніж купити флористичний дріт, ознайомтеся з його характеристиками:

 

 • призначенням,
 • товщиною,
 • кольором,
 • міцністю,
 • декоративністю.

 

Замовляйте товари для флористики на сайті інтернет-магазину Flor Bazar. Доставка здійснюється у всі міста України за короткий термін.

Ще
на сторінці
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів