Зустрічайте два кольори року 2021 від Pantone - сірий Ultimate Grey (17-5104) та жовтий Illuminating (13-0647).

Два незалежні кольори, що поєднуються в гармонії надійності та енергії. Своїм поєднанням вони показують, що відмінність може об'єднувати та підтримувати один одного.
Жовтий - колір-лідер, він завжди приковує до себе погляд і стає безсумнівним головним акцентом.
А, сірий - колір-хамелеон, він чудово підлаштовується під радісну головну скрипку жовтого.

Коди в колірних системах RGB, l*a*b* і HEX для Ultimate Grey та Illuminating.

Як же використовувати головні кольори 2021 року?
Для Ultimate Grey та Illuminating теорія кольору дає нам такі підказки колірних схем:

Додатково Pantone створив 5 палітр, які допоможуть внести в свою творчість особливості сірого Ultimate Grey та жовтого Illuminating.

Палітра ПТАШНИК

Жвава і радісна група кольорів, що символізує різномаїття яскравості та привабливості оперення птахів. PANTONE 17-5104 Ultimate Grey вносить природний елемент у цю оптимістичну палітру веселих яскравих відтінків, що включає PANTONE 13-0647 Illuminating, тоді як контраст величного білого PANTONE 11-4201 Cloud Dancer вносить драматизм.

Палітра ПРОСВІТЛЕННЯ

Гіпнотичний простір кольорів, що стимулює нас до переосмислення.
Сполучення PANTONE 17-5104 Ultimate Grey та PANTONE 13-0647 Illuminating поєднує в собі мудрість та досвід із нашим бажанням рухатись уперед до нових способів мислення та відкривати нові ідеї, тоді як сріблястий металевий свинцевий кристал PANTONE 20-0087 додає мерехтіння місячного світла.

Палітра ІНТРИГА

Інтрига - попурі кольорів, що захоплює. Вигадливих та енергійних. Водночас універсальних і привабливих поза межами сезонних трендів.
Інтрига підсилюється додаванням міцного та надійного PANTONE 17-5104 Ultimate Grey та яскраво-жовтого PANTONE 13-0647 Illuminating, жовтого символу сонячного світла.

Палітра ОРБІТА

Палке бажання досліджувати міжзоряні подорожі відбивається в палітрі Orbital, палітрі мерехтливих металевих відтінків, що знаходяться в галактиках космосу, що заворожують. Золоте зображення PANTONE 20-0040 Luxe Lemon виблискує життєвою силою, тоді як PANTONE 20-0005 Chrome імітує мерехтливе сяйво зірок.

Палітра СОНЦЕ І ТІНЬ

Стійкий PANTONE 17-5104 Ultimate Grey та надійний PANTONE 13-0647 Illuminating висвітлюють силу та позитивність палітри земних тіней. Вічна історія безликої первісної краси "Сонця і Тіні".

І на завершення, нагадуємо що підібрати правильні кольорові поєднання Вам завжди допоможе колірне коло Іттена, що продається в нашому інтернет магазині Flor Bazar.


Хочете придбати?

Ось швидкі посилання:
Колірне коло Іттена на 144 кольори
Колірне коло Іттена на 252 кольори