Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Кензани
Кензани

Незважаючи на популярність та низьку вартість губки для квітів, флористи стали більш усвідомлено підходити до питання екології та матеріалів, які використовують для кріплення рослин. Оазис виготовляється з формальдегідних смол: ці синтетичні речовини у деяких людей можуть спричинити алергічну реакцію, а також забруднювати довкілля мікропластиком...

Незважаючи на популярність та низьку вартість губки для квітів, флористи стали більш усвідомлено підходити до питання екології та матеріалів, які використовують для кріплення рослин. Оазис виготовляється з формальдегідних смол: ці синтетичні речовини у деяких людей можуть спричинити алергічну реакцію, а також забруднювати довкілля мікропластиком.

Найбільш екологічним варіантом кріплення квітів вважається кензан - конструкція з важкої свинцевої основи, в якій закріплені латунні голки.

 

Чому варто купити кензан флористичний

 

Велика перевага кензану для квітів – можливість багаторазового використання. Якщо піна після разового застосування втрачає властивості і форму, то флористичний кензан завжди знаходиться в бойовій готовності. Деякі флористи можуть позичити кензан для ікебани своїм колегам для організації заходів, після чого дбайливо очищають і використовують у своїх роботах.

 

На сайті інтернет-магазину Flor Bazar можна купити справжній кензан, зроблений на батьківщині ікебани Японії. Він поєднує в собі практичні та естетичні функції: декоратори задають новий тренд у флористиці та не приховують кріплення під пакувальними матеріалами чи непрозорими ємностями.

 

Кензан можна купити різних розмірів і видів, його підбирають індивідуально під необхідну композицію. Круглий кензан для квітів варто купити для класичної ікебани, які збирають у найкращих традиціях японської культури.

Залежно від розміру композиції на пристрої для фіксації квітів використовують різні діаметри від 2 до 10 см. Вважається, що розмір голки тісно пов'язаний з діаметром основи: чим більший діаметр, тим довша голка.

 

Види кензанів для фіксації квітів

 

Тримачі для кріплення рослин бувають кількох видів:

 • звичайні кензани з свинцевої основі з латунніми голками;
 • пластикові чорні;
 • із прозорого пластику;
 • круглі;
 • прямокутні;
 • лотосні;
 • місяць-сонце.

 

Міцно закріпити тримач квітів допомагає пластилін фікс - він є сполучною ланкою між чашею, контейнером або вазою і кензаном. Пластилін флористичний OASIS® Fix є вологостійким. Він не втрачає клейкість у воді, тим самим надійно фіксує кензан. Використовувати легко: спочатку пластилін трохи розминають, потім прикріплюють до поверхні.

 

Японський кензан та пластилін флористичний купити на сайті Flor Bazar можна з швидкою відправкою: при замовленні та оплаті до 13:00 покупка поїде до вас того ж дня.

Ще
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів