Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Цеглинки губки оазис для живих квітів
Цеглинки губки оазис для живих квітів

Оазис для живих квітів у формі цеглини – найпоширеніша флористична піна, яку використовують флористи. Форма флористичної губки цегла - універсальна, її можна розрізати на кілька частин та використовувати лише необхідну кількість. При необхідності з кількох цеглин оазису можна скласти більшу основу для флористичної композиції.

 

Особливості піни ...

Оазис для живих квітів у формі цеглини – найпоширеніша флористична піна, яку використовують флористи. Форма флористичної губки цегла - універсальна, її можна розрізати на кілька частин та використовувати лише необхідну кількість. При необхідності з кількох цеглин оазису можна скласти більшу основу для флористичної композиції.

 

Особливості піни оазис для живих квітів

 

Флористична піна (губка для зрізаних квітів, піафлор) в залежності від виробника відрізняється за своїми властивостями та якістю.

 

 • Щільністю. Світовий лідер виробництва флористичної піни – Smithers-Oasis випускає піну для зрізаних квітів із трьома щільностями. Для квітів з м'яким стеблом найбільше підходить піна з найменшою щільністю OASIS® CLASSIC Floral Foam, для квітів із жорстким стеблом, таких як протея або стреліція – OASIS® PREMIUM Floral Foam. А серія цеглин оазису з середньою щільністю, яка підійде для будь-яких зрізаних квітів це - OASIS® IDEAL Floral Foam. Інші виробники піни, такі як Victoria, Aspac, Be Flower, виробляють піафлор середньої щільності.
 • Швидкість поглинання води. Чим швидше флористична піна осяде під воду, тим менше часу ви витратите на підготовчі роботи.
 • Об'ємом води, яка затримується в цеглині флористичної губки. Через свою структуру, пори флористичного оазису для живих квітів мають різні розміри та різну густоту. Чим більше кількість пор, тим більше утримується води в губці.
 • Здатністю тривалий час утримувати воду усередині флористичної губки. Чим менший флористичний оазис тектиме, тобто втрачати внутрішню воду, тим більше води залишається для квітів.
 • Особливістю бути хімічно нейтральним стосовно зрізаних квітів, тобто не опікати стебло встановлених квітів у флористичну губку оазис.

 

Чому варто купити флористичну піну цеглини у нас?

 

В інтернет-магазині для флористів Flor Bazar можна купити цеглини оазису від різних виробників. Ви можете вибрати дорожчу німецьку піну OASIS® для відповідальних робіт, де необхідно максимально довге життя квітів. Або вибрати дешевшу піну, для бюджетних флористичних композицій.

 

Цеглинки оазису для живих квітів продаються у нас як у ящиках по 20 або 35 цеглин, так і поштучно. Якщо Вам не потрібно багато флористичної піни, будь ласка, вибирайте пакування з чотирьох цеглин.

 

Замовити на Flor Bazar можна дуже просто. Створіть обліковий запис за допомогою електронної пошти або облікового запису з соціальних мереж. Додайте необхідну кількість флористичних матеріалів у кошик. Вкажіть, де Вам буде зручно забрати замовлення. І все! Але можна ще простіше. Просто зателефонуйте нам і ми оформимо замовлення разом.

Ще
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів