Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Книги з флористики
Книги з флористики

Флористика зародилася ще в античні часи: у Стародавньому Єгипті та Стародавній Греції квіткові композиції використовували для проведення релігійних обрядів. Сама професія з'явилася на стику XX та XXI століть. За цей час ми можемо виділити основи флористики, різновиди флористичних робіт, стилі, техніки і правила побудови композицій.

 

Сьогодні лі...

Флористика зародилася ще в античні часи: у Стародавньому Єгипті та Стародавній Греції квіткові композиції використовували для проведення релігійних обрядів. Сама професія з'явилася на стику XX та XXI століть. За цей час ми можемо виділити основи флористики, різновиди флористичних робіт, стилі, техніки і правила побудови композицій.

 

Сьогодні література з флористики – постійний помічник квіткових майстрів. Вона не тільки дає змогу розширити знання, а й надихає прикладами робіт відомих майстрів.

 

Які бувають книги для флориста

 

В інтернет-магазинах можна знайти флористичну літературу таких типів:

 

 • Навчальні книги для флориста прикладного та теоретичного характеру для новачків та професіоналів.
 • Збірники видань з декору приміщень квітковими композиціями.
 • Книги для флориста зі створення весільних, святкових букетів, бутоньєрок, гламелій.
 • Практичні посібники зі створення ікебан.
 • Журнальна періодика.

 

Також у магазині Flor Bazar флористи можуть купити колірне коло Іттена — таблиці-шпаргалки за поєднанням кольорів на 144 та 252 відтінки.

 

Які книги з флористики варто придбати

 

Курси навчання флористиці неможливо замінити навчальною літературою. Проте книги для флориста стануть чудовою базою для початківців та джерелом раніше невідомої інформації для досвідчених майстрів.

 

Серед численних книг про флористику ми рекомендуємо вивчити:

 

 • "Більше, ніж гламелія". Видання для практикуючих флористів з великою кількістю інформації про види гламелій, рекомендаціями та майстер-класами щодо створення букетів у вигляді однієї квітки від квартету креативних професіоналів. Вся інформація супроводжується зображеннями з покроковими інструкціями. Флористи також можуть використовувати книгу як каталог наречених, адже видання містить багато ілюстрацій з ідеями букетів.
 • "Більше, ніж весільний букет". Автор книги Юлія Гусєва, майстер-флорист міжнародного рівня, розповідає про техніки створення ефектного аксесуара для нареченої. Юлія пропонує безліч варіантів букетів різних форм, кольорів, поєднань ліній, що утворюють, за її словами, шоу-букети.
 • "Каркаси для квітів". Книга для флористів від латвійського майстра складається з дев'яти тем, які детально описують різні типи каркасів та матеріали для їх створення. Особливо детально флорист розповідає про каркаси з натуральних матеріалів, які стають все більш популярними у флористиці. Розбір технік проводиться на основі робіт учнів та педагогів школи «Рітас Гарайсілас».
 • "Мистецтво кольору". У своєму виданні художник Йоханнес Іттен, творець колірного кола, на практичних прикладах розповідає про теорію кольору, основи змішування різних відтінків, їх контраст. За допомогою колірного кола Іттена флористи ставлять акценти в композиціях, візуально збільшують обсяг, додають правильні пропорції кольорів, підбирають світлові букети та багато іншого.

 

Купити флористичну літературу або колірне коло Іттена на сайті florbazar.com.ua можна, сплативши зручним для вас способом: передоплатою за банківськими реквізитами, оплатою при отриманні товару в пункті видачі або кур'єру.

Ще
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів