Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Клей для живих квітів, клейові стрижні
Клей для живих квітів, клейові стрижні

При створенні декоративних квіткових композицій, при їх декоруванні, для створення таких букетів, як гламелія, флористи дуже часто використовують флористичний клей. Він буває двох видів: клей для живих квітів або клейові стрижні. Щоб результат роботи виправдав очікування та по-справжньому порадував, потрібно враховувати особливості застосування ...

При створенні декоративних квіткових композицій, при їх декоруванні, для створення таких букетів, як гламелія, флористи дуже часто використовують флористичний клей. Він буває двох видів: клей для живих квітів або клейові стрижні. Щоб результат роботи виправдав очікування та по-справжньому порадував, потрібно враховувати особливості застосування кожного матеріалу.

 

Види клею у флористиці: клей для живих квітів та термоклей

 

Залежно від цілей флористи вибирають рідкий флористичний клей або клей для клейового пістолета.

У першому випадку речовина є хімічно безпечним прозорим клеєм для квітів на водній основі, наприклад, «OASIS® Floral Adhesive» у тюбику ємністю 50 мл. Такий матеріал не опікатиме стебла або пелюстки, вони не потемніють, не змінять колір і вигляд композиції не постраждає. Його застосовують:

 

 • щоб зафіксувати квіти чи листя;
 • для тейпування зрізу за допомогою клею;
 • під час роботи з бутоньєрками;
 • щоб зміцнити елементи букета чи композиції;
 • для створення гламелій у клейовій техніці.

 

Надійність кріплення особливо важлива в тих ситуаціях, коли планується «жорстка» експлуатація, як наприклад з букетом нареченої або з флористичним панно з живих квітів. Найвідоміші марки клею для живих квітів, це: OASIS® Floral Adhesive, Tecarflor Floral Glue і Victoria Floral Adhesive.

Термоклей для пістолета випускається у вигляді стрижнів, діаметр яких підбирається виходячи з розміру, вказаного на інструменті, зазвичай це 7-8 або 11-12 мм. Після встановлення стрижня пістолет нагріває його до температури 180 ° С, у деяких випадках - до 250 ° С, і при натисканні на спусковий курок виділяється гарячий клей.

Термоклей дуже рідко використовують у роботі з живими квітами, тому що високі температури залишають опіки на рослинах, після чого вони можуть потемніти і втратити красу. Клей для пістолета застосовують для:

 

 • роботи із сухоцвітами та штучними квітами;
 • декорування природними матеріалами, такими як кора, мох, сухе листя, шишки тощо;
 • з’єднання штучних матеріалів, котрі можна використовувати у флористиці.

 

Деякі флористи з'єднують елементи за допомогою дроту, але не завжди дріт підходить для кріплення, його може бути видно. Клей буде непомітним, а це іноді дуже важливо.

 

Що пропонуємо з флористичного клею ми

 

На сайті інтернет-магазину FlorBazar ви знайдете флористичний клей, стрижні для пістолета та термопістолети. В наявності - прозорі стрижні діаметром 7-8 та 11-12 мм у кілограмових упаковках. Також у продажу є клей для живих квітів Tecarflor, виробництво Італії, німецький клей Oasis та польський флористичний клей Victoria.

Окрім асортименту товарів, наш магазин пропонує швидку доставку. Якщо вам терміново потрібні матеріали, оформлюйте замовлення, підтверджуйте його до 13:00, і посилка буде відправлена ​​того ж дня.

 

Ще
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів