Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Пробірки для квітів, колби, подовжувачі

Для формування найнезвичайніших букетів, композицій та флористичних інсталяцій, квіткових арт-об'єктів, комплектації подарункових коробок з квітами, в яких квіти знаходяться в горизонтальному положенні, необхідні колби для квітів, подовжувачі, скляні флористичні пробірки. Наш інтернет-магазин пропонує продукцію для професійних флористів. Перегля...

Для формування найнезвичайніших букетів, композицій та флористичних інсталяцій, квіткових арт-об'єктів, комплектації подарункових коробок з квітами, в яких квіти знаходяться в горизонтальному положенні, необхідні колби для квітів, подовжувачі, скляні флористичні пробірки. Наш інтернет-магазин пропонує продукцію для професійних флористів. Переглянувши каталог сайту, ви знайдете все, що потрібне для вашої щоденної роботи.

 

Подовжувачі для квітів

 

Пробірка-подовжувач — найпоширеніший аксесуар, який необхідний для подовження коротких квіткових стебел. Важливий елемент для створення букетів, у яких комбінуються квіти зі стеблами різної довжини: наприклад, троянди та орхідеї.

Виготовляються пробірки-подовжувачі для квітів із еко-пластику. Завдяки гумовій кришечці з невеликим отвором (2-3 мм) до неї вставляється і щільно фіксується стебло. Вода заливається в колбочку із спеціальної пляшечки, яку можна замовити у цьому ж розділі інтернет-магазину.

Довга частина ємності може відрізатись до потрібної довжини. Подібний флористичний аксесуар зручний у використанні, а робота з ним не забирає багато сил та часу.

 

Колби та флористичні пробірки для квітів

 

Пробірки можуть бути двох варіантів:

 • пластикові,
 • скляні.

 

Обидва варіанти представлені в кількох розмірах – для використання з квітами різної довжини. І скляні та пластикові пробірки використовуються для живлення водою квітів, які встановлені у подарункові акрилові або дерев'яні бокси та ящики. Деякі екзотичні квіти у пластикових колбах транспортуються на тисячі кілометрів і прибувають у бездоганному вигляді, радуючи замовника своєю свіжістю.

Скляні колби для квітів є подовженими прозорими ємностями. Завдяки грамотно розробленій формі дозволяють надійно фіксувати стебла та живити рослини водою, яка заливається безпосередньо у колбу. Незамінні у формуванні квіткових композицій, весільних арок. Використовуються переважно із квітами, які п'ють багато води, а ще у тих випадках, коли неможливо використовувати флористичну піну.

Завдяки прозорим флористичним пробіркам створюються чудові букети, які вимагають особливої ​​легкості. Пробірки також застосовують у навісних композиціях. Легкість форм та дизайну – їхня базова перевага. До того ж і скляні флористичні пробірки, і пластикові пробірки для квітів багаторазового використання. У скляних є розширення зверху (“спідничка”), що зручно для фіксації в підвішеному положенні. Пластикові мають звичайну циліндричну форму.

 

Оформити замовлення на товари, що вас цікавлять, можна онлайн або по телефону. Залишайте заявку на сайті – гарантуємо оперативну доставку.

 

Ще
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів