Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Флористичні шпильки
Флористичні шпильки

Флористичні шпильки використовують як декор і як кріплення у флористиці. Шпильки прикрашають букети та квіткові композиції, а також скріплюють їх елементи у єдине ціле. За допомогою шпильки з красивим капелюшком можна зафіксувати листя та пелюстки, стрічки, мережива, пакувальний матеріал.

 

Для яких цілей підходять флористичні шпильки

 

Булавки ...

Флористичні шпильки використовують як декор і як кріплення у флористиці. Шпильки прикрашають букети та квіткові композиції, а також скріплюють їх елементи у єдине ціле. За допомогою шпильки з красивим капелюшком можна зафіксувати листя та пелюстки, стрічки, мережива, пакувальний матеріал.

 

Для яких цілей підходять флористичні шпильки

 

Булавки практично непомітний, але важливий елемент у букеті чи квітковій композиції. Зазвичай флористичними шпильками приколюють шовкову стрічку, якою обертають ніжку букета. Кріплення видно, тому капелюшок шпильки повинен гармоніювати за кольором, формою і розміром. Існує один вид букетів, який взагалі неможливо зробити без флористичних шпильок – це гламелія в шпильковій техніці.

 

Шпильки необхідні для створення флористичних композицій — для кріплення рослинного матеріалу. Голки з декоративною головкою фіксують листя та пелюстки, мох, декоративний матеріал типу органзи, фетру, флізеліну.

 

Асортимент флористичних шпильок

 

Інтернет-магазин Flor Bazar пропонує базові та неординарні флористичні матеріали різних кольорів та розмірів. Шпильки прикрашені намистинкою або діамантом на кінці. За формою розрізняють такі види:

 • Кольорові шпильки з намистинами. Представлені у базових тонах: білому, чорному, слоновій кістці. Наконечники зроблені із міцного пластику, який пофарбований у масі. Технологія їх виробництва гарантує насичене та рівномірне колірне покриття.
 • Булавка-діамант. Витончене кріплення для витончених композицій. Камені з ідеально гладкими гранями додадуть блиску в будь-який букет. Діаманти надійно зафіксовані на кінці шпильки.

 

Класична довжина шпильок становить 4-5,5 см. Довжина голки прямо пропорційна розміру капелюшка на шпильці: чим довша основа - тим більший намистина або діамант. За розміром кріплення ділять на:

 • Невеликі (4 см). Витонченими намистинами прикрашають букети з дрібних квітів: наприклад, мініатюрні композиції з польових квітів. Маленькі діамантові шпильки для флористики – варіант для фіксації стрічок на ніжних весільних букетах.
 • Середні (4,5-5 см). Найзатребуваніші кріплення, оскільки підходять для квіткових композицій будь-яких розмірів та форм.
 • Великі (5,5 см). Великі шпильки-діаманти та кольорові шпильки для флористики використовують в об'ємних букетах відповідно до розмірів. Інакше декоративні кріплення псуватимуть композицію.

 

Необхідно купити флористичні шпильки в короткий термін? При оформленні замовлення до 13:00 декор відправляємо цього ж дня.

 

Ще
на сторінці
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів