Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Весільна флористика
Весільна флористика

Матеріали для весільної флористики підбирають, виходячи з форми та розміру квіткових композицій, їх обсягу та місця розташування. Квітами можна прикрасити стіл гостей та молодих, арки та фотозони, оформити підлогові та підвісні декорації. А ще бутоньєрки для наречених, букети та прикраси для волосся нареченої і подружок, квітковий декор авто, кв...

Матеріали для весільної флористики підбирають, виходячи з форми та розміру квіткових композицій, їх обсягу та місця розташування. Квітами можна прикрасити стіл гостей та молодих, арки та фотозони, оформити підлогові та підвісні декорації. А ще бутоньєрки для наречених, букети та прикраси для волосся нареченої і подружок, квітковий декор авто, квіткові браслети – це значний обсяг робіт для флориста.

В інтернет-магазині Flor Bazar можна підібрати все для весільної флористики. Це зручно, швидко та недорого. Реалізуємо лише якісні флористичні матеріали за доступною ціною. Нашим клієнтам не потрібно довго чекати на доставку, відправляємо товари в день оформлення покупки (при підтвердженні замовлення до 13.00).

 

Все для весільної флористики: наш асортимент

 

У каталозі Flor Bazar можна вибрати різноманітні матеріали для створення квіткових композицій для весільних аранжувань, які будуть використовуватись на відкритому просторі та у приміщенні. Пропонуємо покупцям замовити: • Булавки для бутоньєрок - в наявності зелені та прозорі корсажні шпильки, які є основою для мініатюрних композицій із квітів та зелені. У нас можна купити шпильки для витончених бутоньєрок. Але, є варіанти для великих бутоньєрок з використанням великих, важких кольорів, наприклад, півонії, хризантеми, троянди Девіда Остіна.
 • Корсажний магніт дозволяє надійно закріпити квітку або міні-букет навіть на щільній товстій тканині. У магазині Flor Bazar магніт для бутоньєрки можна купити із дуже сильною фіксацією. Магніти знадобляться, якщо використовуються ексклюзивні весільні вбрання, наприклад старовинні вишиванки, одяг ручної роботи.
 • Портбукетницю - покупці можуть вибрати в нашому каталозі основу-мікрофон для весільних букетів звичайного розміру та мініатюрних, наприклад, для дітей, прямих та каскадних. У нас можна придбати портбукет, в якому можна змінювати кут нахилу в залежності від форми букета. Квіти в мікрофоні довше залишаються свіжими та красивими, завдяки тому, що є підживлення водою.
 • Авто-корсо - зручна основа для прикраси авто весільного кортежу квітами. Композиція тримається на поверхні машини за допомогою надійної присоски. Для живлення композиції в автокорсо використовуються губка оазис. Розмір основ для флористичного декору автомобіля може бути різним, залежно від декору, що створюється. Для додаткової фіксації кольорів у конструкції автокорсо передбачена пластикова сітка.

 

Вибирайте у нашому інтернет-магазині матеріали для флористики на весілля за найкращими цінами в Україні. Булавки для бутоньєрки, портбукетниці, флористичні магніти, браслет на липучці та багато іншого, що необхідно в роботі флориста, є у Flor Bazar.

Для оформлення замовлення заповніть онлайн-форму на сайті або зателефонуйте нашим консультантам. Підкажемо, що краще вибрати для ваших цілей та бюджету.

 

Ще
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів