Нові товари
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 78 мм. Кількість...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 62 мм. Кількість...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 48 мм. Кількість...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцева основа. Латунні голки. Діаметр 33 мм. Кількість...

  220 грн
 • Вирівнювач голок та очисник кензану
  Вирівнювач голок та очисник кензану

  Вирівнювач голок кензану з голкою для очищення кензану. Матеріал -...

  150 грн
 • Книга «Сповідь флориста»
  Книга «Сповідь флориста»

  Книга "Сповідь флориста". Автори Олексій Дідігуров та Жанна Ардо. 110...

  300 грн
Флористична губка оазис
Флористична губка оазис

Флористична губка - зручна, практична та довговічна основа для створення унікальних квіткових композицій. Це базис для аранжувань, який дозволяє зберегти та подовжити життя зрізаним квітам. Піна Oasis — один із найкращих флористичних матеріалів у своїй сфері з наявних на ринку.

 

Квіткові основи різняться між собою властивостями, структурою, щіл...

Флористична губка - зручна, практична та довговічна основа для створення унікальних квіткових композицій. Це базис для аранжувань, який дозволяє зберегти та подовжити життя зрізаним квітам. Піна Oasis — один із найкращих флористичних матеріалів у своїй сфері з наявних на ринку.

 

Квіткові основи різняться між собою властивостями, структурою, щільністю та складом. У каталозі інтернет-магазину Flor Bazar представлена ​​якісна флористична піна виробництва компанії Smithers-Oasis. При необхідності запропонуємо клієнту аналог за доступнішою ціною. Оазис для квітів забезпечує надійну фіксацію стебел, швидке насичення вологою та корисними речовинами.

 

Особливості та види губки для квітів

 

Піафлор – штучний матеріал, що дозволяє надійно фіксувати квіткові стебла. У нашому інтернет-магазині можна купити флористичну губку оазис наступних видів: • Піна для живих квітів – зелена, з пористою структурою. Губка добре абсорбує воду та зберігає вологу. Оазис флористичний з лінійки Oasis Max Life та Economy насичений активними речовинами, необхідними для подовження свіжості та краси зрізаних рослин.
 • Оазис для сухоцвітів (сухоквітів) – піна сірого чи коричневого відтінку. Більш жорстка та щільна за структурою. Дозволяє утримувати навіть важкі стебла, використовується для букетів із сухоцвітів, створення композицій із штучних квітів.

 

Можна купити оазис для квітів у різних формах: серце, циліндр, куля, квадрат. Найбільш популярний та універсальний варіант – у вигляді цеглини. Широка лінійка флористичного оазису включає губку для оформлення арок і фотозон, перил сходів, створення гірлянд, композицій для столу, інших вертикальних і горизонтальних поверхонь.

 

Чому варто купити флористичну губку?

 

Основні переваги використання оазису для квітів:

 • Проста техніка встановлення рослин в основу. Можна легко зробити потрібний кут нахилу стебла, створити динамічну композицію.
 • Можливість оформлення аранжування будь-якої форми. Ведмедики, серця, гірлянди - є можливість вибрати піафлор для квітів для створення флористичних композицій різного розміру. Якщо ви не знайшли в нашому каталозі необхідну форму, то її можна зробити з кількох цеглин піни, вирізавши та скріпивши конструкцію анкор-скотчем.
 • Якщо не потрібна велика довжина стебла. У губку можна встановити квіти та зелень різного розміру, використовувати залишки.

 

Флористичну губку оазис можна купити, оформивши замовлення на сайті Flor Bazar або зателефонувавши нашим консультантам за телефоном. У нас передбачено швидку доставку витратних флористичних матеріалів по Україні. Підтвердіть замовлення до 13.00 – і ми відправимо ваше замовлення того ж дня.

 

Ще
на сторінці
Показано% 1 $ d -% 2 $ d з% 3 $ d товарів