Новые товары
 • Кензан №78
  Кензан №78

  Кензан №78. Свинцовая основа. Латунные иглы. Диаметр 78 мм. Количество...

  770 грн
 • Кензан №62
  Кензан №62

  Кензан №62. Свинцовая основа. Латунные иглы. Диаметр 62 мм. Количество...

  520 грн
 • Кензан №48
  Кензан №48

  Кензан №48. Свинцовая основа. Латунные иглы. Диаметр 48 мм. Количество...

  370 грн
 • Кензан №33
  Кензан №33

  Кензан №33. Свинцовая основа. Латунные иглы. Диаметр 33 мм. Количество...

  220 грн
 • Выпрямитель игл и очиститель кензана
  Выпрямитель игл и очиститель кензана

  Выпрямитель игл кензана с иглой для очистки кензана. Материал –...

  150 грн
 • Книга "Исповедь флориста"
  Книга "Исповедь флориста"

  Книга «Исповедь флориста». Авторы Алексей Дидигуров и Жанна Ардо. 110...

  300 грн

Как и когда изобрели флористическую пену?

Как и когда изобрели флористическую пену?

Як і коли винайшли флористичну піну?

 

Невеличкий екскурс в історію флористики.

Немає сумніву, що історія виникнення флористичної піни тісно пов’язана з прізвищем Smithers.

Людина, яку Ви бачите на фото (єдине зображення, що існує в інтернеті) це – Вернон Льюїс Смітерс (Vernon Lewis Smithers) - людина, яка винайшла флористичну піну.

 

Він народився 22 липня 1890 року. Його кар'єра та подальший шлях до флористичної промисловості почалися в 1930-х роках, коли він був власником та оператором VL Smithers Laboratories, незалежної випробувальної лабораторії шин та виробництва акумуляторів в місті Акрон, штат Огайо.

На початку 1950-х років його лабораторія розробила для компанії Union Carbide Company спеціальне устаткування, що виробляло великі блоки легкого піноподібного матеріалу на основі смол. Проте Union Carbide Company не змогла знайти відповідне застосування для цього винаходу. А Вернон Льюїс знайшов! Причому абсолютно випадково!

Одного разу він подарував своїй дружині квіткову композицію і подумав: «Якби я зміг знайти спосіб перетворити воду в піну, то, можливо, її використали б як основу для квіткових композицій».

Якщо Ви були б флористом у той час, вашу флористичну композицію, ймовірно, підтримували дріт чікен вайр, мох або пісок. А доставлення квіткової композиції була б справжньою азартною грою, вода б хлюпала, квіти рухались, а Ви б нервували.

Пан Смітерс викупив у Union Carbide Company устаткування і почав експериментувати.

Революція у флористиці сталася в 1953 році і «вода стала піною»! А флористи щасливими!

Вже в 1954 році в м. Кент, штат Огайо Вернон Льюїс заснував нову компанію - VL Smithers Manufacturing Company  на базі якої й було відкрито перше виробництво флористичної піни.

Відтоді, Вернон Льюїс Смітерс наполегливо працював щодо вдосконалення структури та капілярної здатності флористичної піни і поступово OASIS® Floral Foam завоювала весь світ.

В тому числі і Україну! Ну, і без натяків. Флористичну піну OASIS® Floral Foam Ви можете купити в нашому інтернет-магазині ось за цим посиланням – Флористична піна.

Та додамо ще декілька цікавих фактів з історії компанії  Smithers-Oasis

 

Деякі етапи розвитку компанії Smithers-Oasis

 

 • З початку 1970-х років компанія стала сімейною. До співвласників було залучено трьох синів Вернона Льюїса Смітерса Теда, Боба та Білла
 • Вернон Льюїс Смітерс все ще був головою правління, коли помер у віці 83 років
 • VL Smithers Manufacturing Company у 1962 році змінює назву на Smithers-Oasis
 • Сім’я Смітерсів продає компанію в 1986 році Чарльзу Уолтону (Charles Walton), який змінює назву компанії на Smithers-Oasis Company
 • У січні 2007 року Smithers-Oasis Company придбала компанію Floralife Inc, яка ще з 1938 року випускає хімію для зрізаних квітів. До речі, вона теж є в нашому інтернет-магазині - Підкормки, консерванти і спреї для зрізаних квітів
 • У лютому 2011 року контрольний пакет акцій компанії був переданий від Чарльза Уолтона до Робіна М. Кілбрайда (Robin M. Kilbride), президента і головного виконавчого директора, а також членів вищого керівництва.
 • Сьогодні штаб-квартира Smithers-Oasis Company @oasisfloralproductsnamericaзнаходиться в Кенті, штат Огайо. Продукція компанії виробляється та розповсюджується на її підприємствах у Бельгії, Китаї, Колумбії, Франції, Німеччині, Індії, Малайзії, Мексиці, Словенії, Південній Кореї, Іспанії, США, Великобританії, а також через ліцензійні угоди третіх сторін в Південній Африці та Бразилії. Офіси продажу також є в Австралії та Японії.