Step by step 1. Композиция на портбукетнице.

Step by step 1. Композиция на портбукетнице.

Представляємо Вашій увазі новий спільний проект Асоціації українських флористів та нашого інтернет магазину - Step by Step.

StepbyStep з FlorBazar та Асоціація українських флористів це - щотижневі майстер-класи, де професійні флористи Асоціації, використовуючи розхідні матеріали FlorBazar, ділитимуться своїм досвідом, показуватимуть нові цікаві техніки та тренди світової флористики. Приєднуйтесь до нас!

Отже, розвиваймося разом!

Урок перший - композиція на портбукеті.

Чи є переваги в порта в часи, коли в тренді "растрепыш"?

Думаю є!

Креативний підхід завжди дає кращі результати, тому «робимо по іншому» і «дивимось під іншим кутом».

Портбукет з ручкою, що знімається OASIS® Princess I дозволяє трансформувати ручку букета та відновлювати водний баланс в композиції (підливаючи воду у порт). Квіти гарно і впевнено будуть себе відчувати при виборі будь яких флористичних технік і засобів.

Вам знадобиться:

картон, корок, флористична піна для сухоцвітів OASIS® SEC, портбукет OASIS® Princess I, клейові стержні, пістолет для склеювання, «герберний» дріт 0,7 мм, солома, стерня або палички-мішалочки, калоцефалус, троянда, мордовник, цинерарія.

Крок 1. Зробіть конус з паперу. Обклейте його корком, залишками кольорового паперу чи упаковки.

Крок 2. Закріпіть сухий оазис всередині, але залиште місце для портбукета. Встромлюючи в сухий оазис палички, заповніть простір.

Крок 3. Закріпіть портбукет.

Крок 4. Далі, включаємо фантазію! Вибір квітів, декору і аксесуарів буде залежати тільки від вашого настрою, бюджету і натхнення!

Крок 5. Коли композиція готова, збризніть її спреєм Floralife® Finishing Touch. Це дасть квітам більше шансів вижити при високих літніх температурах, тому що цей «чарівний» спрей зберігає вологу і не дає їй випаровуватися через листя або пелюстки.

 

Радості вам і краси!